toimipaikat  lappeenranta

Tiliporras Karjala Oy


Palvelemme Sinua Lappeenrannan keskustassa Technopoliksen alakerrassa valtakadulla sekä Savitaipaleen yrittäjätalossa.


Tiliporras Karjala Oy
Valtakatu 51
53100 Lappeenranta

Puhelin: 05 4190 309
Y-Tunnus: 1033014-2

Verkkolaskut: 003710330142

Operaattori: 003721291126 (Maventa)



TILIPORRAS KARJALA OY


TOIMISTOPÄÄLLIKKÖ

Mari Save

P. 040 705 57 09

mari.save@tiliporras.fi


SENIOR ADVISOR

Titta Miikkulainen, KTM

P. 050 322 81 81

titta.miikkulainen@tiliporras.fi


TALOUSHALLINNON ASIANTUNTIJA

Samuli Välimaa, KLT

P. 050 354 31 46

samuli.valimaa@tiliporras.fi


TALOUSHALLINNON ASIANTUNTIJA

Jenni Tynkkynen

P. 050 54 30 753

jenni.tynkkynen@tiliporras.fi


TALOUSHALLINNON ASIANTUNTIJA

Kati Havo

P. 045 131 8509

kati.havo@tiliporras.fi


TALOUSHALLINNON ASIANTUNTIJA

Marita Karhu

marita.karhu@tiliporras.fi


TALOUSHALLINNON HARJOITTELIJA

Kata Heikkinen

​kata.heikkinen@edu.ekky.fi


kirjanpito. ohjelmistot. taloushallinnon pilvipalvelu. perintäpalvelut. henkilöstöpalvelut - YRITTÄJÄN KAIKKI PALVELUT YHDESSÄ PALVELUSSA.