Tiliporras Keski-Suomi Oy

Toimistopäällikkö
Nils Willberg
P. 010 202 1128
nils.willberg@tiliporras.fi


Taloushallinnon asiantuntija
Seija Toikka
P. 010 202 1125
seija.toikka@tiliporras.fi


Taloushallinnon asiantuntija
Hanna Kauppinen
P. 010 202 1123
hanna.kauppinen@tiliporras.fi​

Taloushallinnon asiantuntija
Jaana Suutarinen
P. 010 202 1124
jaana.suutarinen@tiliporras.fi​


Tiliporras Yhtiöt Oy

Perustajaosakas

Peko Ratinen

P. 010 202 1100

peko.ratinen@tiliporras.fi



Askelma Software Oy

Toimitusjohtaja
Jarmo Autio
P. 010 202 1106
jarmo.autio@jtasoft.fi


toimipaikat  saarijärvi

TILIPORRAS SAARIJÄRVI


Tiliporras Keski-Suomi Oy

Koulutie 1

43100 Saarijärvi

 
Y-tunnus 3104573-8

Verkkolaskujen vastaanotto:
Verkkolaskuosoite:  003731045738
Välittäjän tunnus:   003726044706

Operaattori: Netbox


Askelma Software Oy 

Koulutie 1

43100 SAARIJÄRVI

Y-tunnus 2838228-2


Verkkolaskujen vastaanotto:

Verkkolaskuosoite:  003728382282 
Välittäjän tunnus:   003726044706
Operaattori: Netbox 


Tilitoimisto tekee kirjanpidon ja laskee palkat - Tiliporras vie palvelun pidemmälle